Masaż kosmetyczny

Masaż kosmetyczny twarzy szyi i dekoltu  – zabieg o właściwościach relaksujących i stymulujących i stanowi element pełnego masażu głowy, ale można go również wykonać jako osobny zabieg, np. z peelingiem i maseczką .

Masaż twarzy Gua Sha czyli botoks medycyny wschodu. W czasach dzisiejszych, kiedy medycyna estetyczna stała się bardzo powszechna, masaż twarzy przestał być doceniany. A przecież Masaż twarzy to Japońska sztuka ujędrnienia mięśni i kto jak nie Azjatki wiedza doskonale, jak w sposob naturalny utrzymać piękny i młody wygląd, dlatego ten masaż jest ich codziennym Rytuałem. Masaż ten ma coraz więcej zwolenników w Hollywood oraz wśród gwiazd i ekspertów od urody.

Po 25 roku życia skóra każdej kobiety zazwyczaj staje się mniej elastyczna, traci swoja jędrość, pojawiją się pierwszy zmarszczki.. a wszystko to za sprawa zmniejszenia produkcji kolagenu, który odpowiada za właściwe napięcie skóry. Jeśli regularnie stymulować mięśni twarzy to twarz wygląda młodziej, staje się promienna i pełna blasku.

Efekty gua sha:

  • Zabieg doskonale porusza zastaną limfę, wraz z którą pozbywamy się toksyn z organizmu, a w przypadku twarzy oczyszcza nasze pory poruszając Qi. -Wzmacnia osłabione mięśnie, wygładza skórę redukując widoczność zmarszczek.
  • Masaż pomaga pozbyć się worków i cieni pod oczami, a także rozjaśnić zmiany w kolorycie skóry.
  • Dzięki niemu nasza skóra staje się bardziej napięta, odżywiona i nabiera pięknego koloru.
  • Masaż płytką rozluźnia nasze mięśnie, a dobrze zastosowany może wyleczyć nawet zaburzenia czynności stawów skroniowo żuchwowych.
Umów się już dzisiaj

Odwiedź nas

Poznaj miejsce w którym, Twoje ciało i umysł otrzyma nową energię

Kontakt z nami